LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bombastike/ Me videon e fundit në Tik Tok, Bebe Rexha jep mesazhin domethënës për vajzat

30 Qershor 2021, 18:32, Lifestyle CNA
Bombastike/ Me videon e fundit në Tik Tok, Bebe Rexha jep mesazhin

Bebe Rexha është një nga personazhet më të famshme të showbizzit. Ajo shpesh ka qenë në qendër të vëmendjes për sukeset e saj në muzikë po ashtu edhe për pamjen e jashtme.

Bebe është kritikuar shumë herë për format e saj të trupit. Ajo ka treguar se ka marrë ofendime nga shumë ndjekës të saj në rrjetet sociale por gjithmonë e ka shfrytëzuar këtë pjesë për të dhënë mesazhe për të gjitha vajzat dhe gratë e kolme.

Së fundi ajo ka publikuar një video në Tik Tok ku shfaqet me të brendshme seksi dhe krahas tregon format shpërthyese.

Rexha përdori videon e saj për të përcjellë një mesazh motivues ndaj grave që ta duan veten e tyre ashtu siç janë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga