LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pritja e ish konkurrentëve të Përputhen në Shkodër/ Shpërthejnë ndjekësit: Nuk bëhet Shqipëria

16 Qershor 2021, 09:58, Lifestyle CNA

Një ditë më parë, ish konkurrentët e Pëpruthen kanë ndaluar në Shkodër ku janë pritur nga një numër i madh njerëzish të cilët vraponin pas tyre për t’i takuar apo për të shkrepur një foto me ta.

Video ka patur shumë reagime në rrjetet sociale ku ndjekës të revoltuar kanë reaguar duke e quajtur këtë veprim jo normal.

Ata shkruajnë se prandaj nuk bëhet Shqipëria pasi njerëzit në këtë vend ngrihen për gjëra të kota dhe jo për shqetësimet që realisht kanë./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga