LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

15 Qershor 2021, 16:43, Lifestyle CNA

Opinionisti Arjan Konomi është revoltuar pas një shprehje të përdorur nga Linda në puntatën e sotme të Përputhen 40+.

Gjatë një përballje me Gilbertën, Linda u shpreh se ka njerëz që lëpijnë aty ku pështyjnë. Kjo shprehje nuk i ka pëlqyer aspak Arjanit, i cili është shprehur se kjo është një shprehje vulgare që bëhet nga njerëz vulgarë dhe se nuk do që ta dëgjojë më këtë në emision.

?Nuk dua ta dëgjoj më në emision. Të lutem mos e përdorni më, është një shprehje vulgare?, shprehet Arjani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga