LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur ia di vlerën femrës”

15 Qershor 2021, 14:35, Lifestyle CNA
Arjan Konomi thumbon Mevlanin/ “Çfarë bën mashkulli kur

Mevlani Shaba vijon me provokimet ndaj Ledjanës. Ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku krahas shkruante që një femër që i di vlerat një mashkulli, nuk ndahet kurrë prej tij.

?Çdo femër që është lënduar një herë, i quan meshkujt mashtrusa, sepse ajo që ja din vlerën mashkullit nuk ndahet kurr prej tij?, shkruan Mevlani.

Ndërkohë opinionisti Arjan Konomi nuk i ndahet me thumba në rrjetet sociale. Konomi e ironizon duke shkruar:

?Super shprehje! Ta kisha ditur dhe unë më parë! Por s’na the ç’bën mashkulli kur ia di vlerën femrës??

Mevlani nuk i ka kthyer përgjigje, por duket qartë se dyshja Mevlan-Ledjana, do të vijojnë gjatë me provokime në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga