LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ 60 vjeçari tenton të puthë me zor Shqipen

14 Qershor 2021, 17:11, Lifestyle CNA
E papritur/ 60 vjeçari tenton të puthë me zor Shqipen

Në episodin e sotëm të emisionit Përputhen 40+ është transmetuar takimi i Shqipes me Rolandin. Ata u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe madje kërcyen së bashku.

Kjo ka shkaktuar një skenë xhelozie tek Giussepe, i cili pas pjesës së parë të takimit, është afruar pranë Shqipes dhe ka tentuar ta puthë me forcë.

Kjo skenë ka shkaktuar shumë të qeshura dhe reagime në emision, ndërsa Shqipja shprehet se Giussepe i duket shumë arrogant./ CNA.al

Lajmet e fundit nga