LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Unë e kam fajin”/ I penduar Mevlani tregon se ku ka gabuar me Ledjanën

14 Qershor 2021, 11:03, Lifestyle CNA
“Unë e kam fajin”/ I penduar Mevlani tregon se ku ka gabuar me

Mevlan Shaba, ish-konkurrent i Përputhen ka folur pas kaq kohësh për ndarjen e tij nga Ledjana, duke e ka marrë vetë përsipër fajin.

I pyetur në program në TCH se pse i është lënduar zemra, Mevlani tha: ?Nga mendtë e mia se vajzat nuk kanë faj. Unë e kam fajin?.

?Domethënë fajin për të gjitha ato që ndodhën me Ledjanën e ke ti??, u pyet Mevlani.

?Nuk e di për cilën e ke fjalën ti, por në përgjithësi në jetën time jap shumë e marr pak. Kjo është gabim?, u përgjigj ish-konkurrenti.

Ai është komentuar shumë për lidhjen e tij me Ledjanën teksa kanë pranuar dhe pëlqimin e shumtë nga të dy palët. Por pak kohë më parë dyshja deklaroi se i kanë dhënë fund romancës së tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga