LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ushqe shpirtin”/ Vajza e ish deputetes nxeh rrjetin me pozat seksi

12 Qershor 2021, 10:49, Lifestyle CNA
“Ushqe shpirtin”/ Vajza e ish deputetes nxeh rrjetin me pozat seksi

Ada Deda, vajza e ish deputetes Albina Deda, ka ndezur rrjetin me pozat seksi.

Modelja bukuroshe shfaqet më sensuale se kurrë teksa pozon me veshje intime seksi.

Ada tregon forma e saj perfekte dhe krahas fotove shkruan: ?Ushqe shpirtin?.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga