LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Melisës, Anës dhe Mevlanit/ Një tjetër ish konkurrente e Përputhen i futet muzikës

12 Qershor 2021, 10:31, Lifestyle CNA
Pas Melisës, Anës dhe Mevlanit/ Një tjetër ish konkurrente e

Të shumta janë ish konkurrentët e Pëpruthen që i janë future muzikës. Pas Melisës, Mevlanit, Ana Lleshit edhe Tea duket se ka planifikuar të bëhet pjesë e muzikës. Këtë ajo e ka treguar gjatë një inetrviste për prive.

E pyetur se pse do të bëhet pjesë e muzikës, ajo shprehet: Për hobi, pasion.

Gjitashtu ajo nuk u ka hspëtuar as pyetjeve të jetës personale. E pyetur nëse ka qenë ndonjëherë në një lidhje toksike, Tea shprehet: Po një herë.

Kujtojmë se Tea pati një lidhje dashurie me Beart Rexhepin, me të cilin e vazhduan historinë e dashurisë pas daljes nga Përputhen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga