LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja më përvëluese e momentit

10 Qershor 2021, 09:56, Lifestyle CNA
Nuk i lë vend imagjinatës/ Kjo është modelja më

Savanna Santos është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo numëron më shumë se 2 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Savanna tërheq vëmendjen e të gjithëve me format e saj shpërthyese. Gjoks dhe të pasme bombastike, Savanna i çmend të gjithë ndjekësit e saj.

Fotot janë shumë provokuese ku ajo nuk nguron të tregojë edhe pjesët intime me bikini minimaliste.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga