LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ka ardhur për ngushëllim”/ Arjan Konomi bën bashkë Sarën dhe Atdheun pas ndarjes

10 Qershor 2021, 07:45, Lifestyle CNA
“Ka ardhur për ngushëllim”/ Arjan Konomi bën

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj, pak ditë më parë bënë të ditur për fansat se lidhja e tyre kishte marrë fund.

Por duket se dyshja janë në ndarë në paqe dhe kanë ruajtur miqësinë mes njëri-tjetrit.

Këtë e vërtetojnë edhe vetë ata, pasi në rrjetet sociale kanë ndarë disa video ku shohen në shoqërinë e njëri-tjetrit. Pranë tyre ndodhet dhe opinionisti Arjan Konomi, i cili nuk e besoi aspak lidhjen e tyre kur vendosën të dilnin çift nga programi.

Ai u shpreh se lidhja e tyre jashtë do të zgjaste vetëm 3 javë. Nuk zgjati 3 javë, por lidhja përfundoi shumë shpejt.

Krahas videove të publikuara, ku shihet dhe Arjani me ta, Adtheu shkruan: ?Ka ardhur për ngushëllim.?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga