LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Ledjana provokon me pozat para pasqyrës

9 Qershor 2021, 06:29, Lifestyle CNA
VIDEO-Ledjana provokon me pozat para pasqyrës

Ledjana Prenga është një nga personazhet më të komentuara  të momentit. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto e video nga përditshëmria e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një video shumë provokuese ku tregon format e saj para pasyqrës. Ledjana është shumë e apasionuar pas paletsrës dhe ndan këshilla për të gjitha vajzat që duan të kenë një trup të bukur dhe të shëndetshëm.

Për më tepër shihni vidoen e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga