LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rikthehet “trekëndëshi i dashurisë” Ledjana, Mevlan, Antonela/ Ndjekësit këshillojnë ish konkurrentin

8 Qershor 2021, 08:03, Lifestyle CNA

Mevlan Shaba është personazhi më i ndjekur i momentit. Shaba ka nisur pushimet dhge turin së bashku me ish konkurrentë të tjerë të Përputhen.

Ai ka publikuar një fotot në rrjetet sociale ku ka patur shumë komente që kanë lidhje me jetën e tiprivate dhe trekëndshin e dashurisë, Ledjana, Mevlan, Antonela.

Disa prej ndjekësve i sugjerojnë Mevlanit të rikthehet me Ledjanën, ndërsa disa të tjerë e këshillojnë të mos merret me Antonelën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga