LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të dy beqarë/ Atdheu konfirmon ndarjen me Sarën

7 Qershor 2021, 08:47, Lifestyle CNA

Atdhe Xharavina dhe Sara Malaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Këtë e ka konfirmuar vetë Atdehu nëpërmjet mnjë statusi në rrjetet sociale.

Ai ka treguar se janë ndarë  dhe se me Sarën ishte thjesht një njohje.

?Sqarim për publikun se më kanë ardhur shumë mesazhe. Ndjesë për vonesën, po kam pas disa probleme personale siç e keni parë e keni kuptuar dhe vetë ndarjen, ta quajmë se ishim në njohje e sipër me Sarën po është e vërtetë. Faleminderit të gjithë ju që na mbështetët dhe vzhdoni të na mbështesni. Mirënjohës për ju gjithë jetën. Gjithashtu me këtë du të them që ju kam vënë vizën disa personave që më quanin vëlla dhe ta punojnë mbrapa krahëve disa herë po e kam bo një sy qorr po u mbush kup. Respekt për të gjithë. Ju falemindërit Zotit me disa nga personazhet e PP që ka ngel respekti dhe dashuria në mes e dijnë ata se kush janë por që do i bëj publik avash avash?, shprehet Atdheu./ CNA.al

Lajmet e fundit nga