LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arbana i bën kamerën e fshehtë Eduart Grishaj/ Ja si reagoi regjisori

6 Qershor 2021, 08:31, Lifestyle CNA
Arbana i bën kamerën e fshehtë Eduart Grishaj/ Ja si reagoi

Moderatorja Arbana Osmani i ka realizuar një kamerë të fshehtë partnerit të saj Eduart Grishaj.

Gjatë emisionit ajo ka krijuar skena sikur nuk punon ndriçimi, dhe ka shumë probleme teknike. Eduarti shumë i nervozuar i kërkon të lënë fare emisionin për ditën pasi çdo gjë po shkonte shumë keq.

Në kulmin e momenteve të siletshme dhe nervozuese për Eduartin, fëmijët e emisionit kanë shkuar pas tij duke i kërkuar të bëjnë foto me të.

Pas kësaj Arbana i ka treguar se është një kamerë e fshehtë. Për më tepër shihni videon./ CNA.al

Lajmet e fundit nga