LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të lidhur prej kohësh/ Melisa dhe Andi tregojnë raportet që kanë me familjen e njëri-tjetrit

5 Qershor 2021, 07:13, Lifestyle CNA
Të lidhur prej kohësh/ Melisa dhe Andi tregojnë raportet që

Andi dhe Melisa janë kthyer në çiftin më të përfolur të momentit. Dyshja ka qenë në shënjestër të mediave rozë për lidhjen e tyre të dashurisë që sipas tyre u konsoliduar pas daljes nga Përputhen. Të ftuar në Prive, ata kanë rrëfyer se si e kanë pritur familjet lidhjen e tyre.

?Unë shkoj shumë mirë. Familja ka qenë gjithmonë mbështetëse ndaj meje. Besoj që çdo fëmijë familjen e ka mbështetje. Familja e Andit janë treguar shumë të mirë me mua?, shprehet Melisa.

?Një gjë kam kuptuar si nga nga krahu i Melisës si nga krahu i familjes time, ata duan më të mirën për ne. Duan të na shikojnë mirë, të lumtur.

Ne jemi të lumtur me njëri-tjetrin. Çdo ditë e nisim me pozitivitet. Nuk na interesojnë fjalët negative  njerëzve?, është shprehu Andi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga