LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Të dua sa vetëm Zoti e di”/ Me foto mahnitëse, Klea uron të birin për ditëlindje

4 Qershor 2021, 13:47, Lifestyle CNA
“Të dua sa vetëm Zoti e di”/ Me foto mahnitëse, Klea

Sot, Krid i Klea Hutës dhe Elgit Doda fetson ditëlindjen e parë. Nëpërmjet disa fotove të mrekullueshme Klea ka shkruar urimin më të veçantë dhe të bukur për të voglin e saj.

?Krid i mamit, jeta ime e shtrenjtë, qënie e qënies time.

Frymë e imja e përjetshme, ajri im, lumturia jonë më e madhe.

Nuk e harroj kurrë momentin kur të mora në krahë dhe po shpërtheja nga lumturia, momenti kur uneëu takova per here te pare me mrekulline me te madhe te Zotit, qe me kishte dhuruar mua.

Nuk e besoj dot se si iku nje vit dhe ti sot ben 1 vjec o jeta ime. Kur te kisha ne bark e te ledhatoja aty e enderroja si do ishe, si do i kishe syte, hunden, dockat e kur qeshim sot bashke e te perqafoj e luaj me ty.

Faleminderit qe na zgjodhe ne per prinderit e tu o engjelli jone.

Mami zgjohet naten dhe rri e te shikon e te puth ne gjume se jeta ime eshte vetem e jotja e une per ty do bej gjithcka qe ti te jesh i lumtur.

Te dua sa vetem Zoti e di. Edhe frymen time e jap per ty por une lutem qe te kemi jete sa me te gjate qe te te shijojme ty ne jeten tende qe qofte fusha me e bukur me lule qe une kam pare ndonjehere.

Zoti te bekofte dhe qofsh i udhes.

Mua dhe babin @elgitdoda na ke perjete me syte nga ty.

Te duan po aq sa ne: gjysherit, tezet, xhaxhi e te gjithe miqte e ngushte te mamit e babit.

Gezuar ditelindjen e pare KRID mreti!?, shkruan Klea./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Klea Huta ? A?l? ? (@kleahuta)

Lajmet e fundit nga