LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pushime në jahtin luksoz/ Elvana Gjata publikon foto sensuale

3 Qershor 2021, 18:23, Lifestyle CNA

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të njohura dhe të dashura të publikut Shqiptar.

Artisten e talentuar na ndodh rrallë ta shohim nëpër pastime në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Elvana ka publikuar disa fotografi ku shihet tepër sensuale, e veshur me një fustan në ngjyrën e detit, sipër një jahti luksoz.

Nuk dihen nëse ky set është pjesë e ndonjë projekti tjetër muzikor të këngëtares apo këngëtarja ka shkuar me pushime por kjo mbetet për tu parë.

Kujtojmë se Elvana Gjatë vetëm para pak kohësh solli për publikun albumin e saj të radhës të titulluar ?Çelu?.

Shumica e këngëve në këtë album janë të llojit baladë, që kohëve të fundit është bërë edhe lloji më i preferuar i Elvanës në muzikë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga