LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bukuroshja që do t’iu lërë pa mend me pozat e saj/ Njihuni me Erika Gray, modelen “hot” të Instagramit

3 Qershor 2021, 17:08, Lifestyle CNA

Modelja Erika Gray është një nga vajzat me pamjen dhe trupin më seksi në rrjetet sociale. Ajo ka arritur të fitojë shumë famë falë postimeve në rrjetet sociale.

Bukuroshja me trupin perfekt ka tërhequr dhe më shumë vëmendjen e meshkujve të cilët e komplimentojnë pafund në postimet e saj.

Pozat e modeles me bikini dhe veshje seksi do t?iu lënë pa fjalë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga