LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shifra marramendëse/ Zbulohet shuma e majme që kërkon Mevlani për postimet

3 Qershor 2021, 13:50, Lifestyle CNA

Personazhet e Përputhen janë kthyer në personat më të ndjekur në rrjetet sociale. Siç shohim, ata e kanë kthyer instagramin e tyre në një biznes dhe një mënyrë të mirë për të fituar para.

Sipas Lajme Shqip 24 konkurrentët e Përputhen kanë filluar të abuzojnë me çmimet që vendosin në Instagramet e tyre.

Ata pretendojnë se kanë shumë vëmendje, kështu që bizneset duhet t?i paguajnë shumë.

?800 euro për një postim që fshihet pas 3 ditësh?, u kërkon Mevlani atyre që duan të bëjnë reklama në profilin e tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga