LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përdori Tean për të rritur numrin e ndjekësve në rrjetet sociale/ Blogerja flet hapur për Beartin

3 Qershor 2021, 11:04, Lifestyle CNA

Blogerja Erida Baxha e njohur me emrin “Ligjërisht bjonde”, teksa ka folur për materializimin në çfit ka cekur shembullin e lidhjes së Teas me Beartin.

Të gjithë e akuzonin Tean si materialisten që zgjodhi djalin që kishte biznese por sipas saj në fund ishte Bearti ai që përdori fiugurën e Teas për të rritur numrin e ndjekësve në rrjetet sociale si dhe për të bërë të njohur motrën e tij si blogere.

?Rasti i Teas që është femra më e përfolur në ?Përputhen?. Ajo u kryqëzua se përdori Beartin për bizneset e tij që nuk njiheshin fare, ndërsa ndodhi e kundërta ai e përdori imazhin e Teas për të rriturr followersat, për të bërë motrën blogere apo për açountin e tij në ?Only fans? ku është me pagesë?, u shpreh Erida./ CNA.al

Lajmet e fundit nga