LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Njerëzit të shfrytëzojnë”/ I zhgënjyer nga Ledjana, Mevlani bën deklaratën “bombë”

3 Qershor 2021, 16:02, Lifestyle CNA

Mevlan Shaba është një ndër konkurentët më të komentuar të Përputhen.

Ai është komentuar shumë gjithashtu për lidhjen e tij me konkurenten Ledjana Prenga. Por së fundi dyshja duket se I kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

mirëpo të dy japin mesazhe të koduara për njëri tjetrin nëpërmjet rrjeteve sociale.

Së fundmi Mevlani ka postuar në storin e tij në Instagram një foto ku shprehej se ka pak persona të besueshëm në këtë botë dhe se shumë persona zoti I ka dërguar për sprovë në jetën e tij.

Në statusin e tij Mevlani thotë se shumë persona të shfrytëzojnë pa pasur problem sa vlen karakteri apo dinjiteti dhe besnikëria. Ky me siguri duhet të jetë një mesazh i cili ka të bëjë me Ledjanën por ne na ngelet të presim për ndonjë reagim të sajë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga