LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trejsi Sejdini nuk ndalet me pozat "hot"/ Tërbon ndjekësit me fotot me bikini

4 Qershor 2021, 12:50, Lifestyle CNA

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja nga Elbasani ka trgeuar pak nga parajsa e pushimeve në Maldives.

Së fundi modelja ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë seksi.

Ajo ka treguar linjat e saj bombastike dhe perfekte duke pozuar me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga