LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ledjana ka një lutje për Zotin/ "Më zëvendëso shoqërinë me…"

4 Qershor 2021, 08:25, Lifestyle CNA

Ledjana Prenga është një nga vajzat më të ndjekura të momentit. Ajo është komentuar shumë në mediat rozë për ndarjen e saj nga Mevlani.

Ish konkurrentja e Përputhen është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ironizon dhe provokon personazhe të njohur të shoëbizit.

Së fundi ajo ka publikuar në Instagram disa foto por ajo që tërheq më shumë ëhstë mbi shkrimi. Ledjana ka një lutje për Zotin.

Ajo kërkon që shoqëinë e shtirur t?ia zëvendësojnë me para Cash. Nuk e dimë se kush e ka zhgënjyer ish konkurrenten. Duket se së fundi gjërat nuk po shkojnë dhe aq mirë për Ledjanën./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga