LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jam 106 përqind beqare”/ Sara ndahet nga Atdheu

4 Qershor 2021, 13:03, Lifestyle CNA
“Jam 106 përqind beqare”/ Sara ndahet nga Atdheu

Sara Malaj dhe Atdhe Xharavina janë dy prej personazheve më të përfolur të Përputhen. Dyshja i befasuan të gjithë kur vendosën të dilnin jashtë programit çift.

Lidhja e tyre vazhdoi dhe jashtë programit por duket se nuk ka zgjatur shumë. Sara së fundi ka ngritur dyshimet se marrëdhënia e tyre ka marrë fund.

Nëpërmjet disa statuseve në Instastory, Sara ka publikuar disa shprehje. ?Mos i besoni askujt. Unë jam 106 përqind beqare?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga