LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekspozon të pasmet gjysmë e zhveshur/ Fotot më provokuese të Alyssa Lavonnne

4 Qershor 2021, 14:57, Lifestyle CNA
Ekspozon të pasmet gjysmë e zhveshur/ Fotot më provokuese të

Brunia seksi Alyssa Lavonne ka çmendur ndjekësit e saj me fotot e fundit në rrjetet sociale.

Modelja ka ndezur rrjetin teksa shfaqet duke pozuar me të brendshme dhe tregon të pasmet bombë.

Alyssa ka një trup fantastik dhe është shumë e apasionuar pas fitnesit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga