LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Tregues inkurajues”/ Manastirliu nxjerr shifrat: Sa raste me COVID-19 ka në Tiranë dhe gjithë vendin

4 Qershor 2021, 14:31, Lifestyle CNA
“Tregues inkurajues”/ Manastirliu nxjerr shifrat: Sa raste me

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar shifrat e të prekurve me COVID në Tiranë dhe në të gjithë vendin.

?Në Tiranë ka më pak se 100 raste aktive me covid19, ndërsa në të gjithë vendin janë rreth 320 raste. Tregues inkurajues për situatën e epidemisë në vend, e cila po shkon drejt përmirësimit *Kujdes, mos e ulni vigjilincën, për të kufizuar sa më shumë përhapjen e covid19?, shkruan ministrja./CNA.al

Lajmet e fundit nga