LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ëngjëlli im”/ Kënga hit e Devis Xherahut me yllin e muzikës greke sapo doli

4 Qershor 2021, 16:40, Lifestyle CNA
“Ëngjëlli im”/ Kënga hit e Devis Xherahut me yllin e

Surpriza e kësaj vere sapo mbërriti. Këngëtari i njohur korçar, Devis Xherahu nxorri baladën e famshme ?Aggele mou? ose e thënë ndryshe në shqip ?Ëngjëlli im? në bashkëpunim me yllin e muzikës greke Panos Psaltis.

?Aggele mou?, një hit i dëgjuar me miliona herë tashmë do të jetë në greqisht dhe shqip. Kjo baladë e fortë dashurie do të vijë nga dy këngëtarët e mirënjohur Devis Xherahu dhe Panos Psaltis.

Ashtu siç CNA.al e lajmëroi, klipi tashmë ka dalë në kanalin e Youtube dhe pritshmëria ka qenë shumë e lartë. Një balandë e ndjerë dhe me emocion, do të pushtoj të gjitha lokalet dhe clubet këtë verë.

Lajmet e fundit nga