LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Nuk ndalet Ledjana/ Bën ndryshimin e papritur

4 Qershor 2021, 15:20, Lifestyle CNA
VIDEO-Nuk ndalet Ledjana/ Bën ndryshimin e papritur

Ledjana Prenga ëhstë një nga personazhet që bën shpesh ndryshime me pamjen e jashtme. Ish konkurrentja e Përputhen , ka ndryshuar sërish pamjen e jashtme duke u kthyer në një bjonde mjaft seksi.

Së fundi ajo ka qenë në shënjestrën e mediave rozë për ndarjen nga Mevlani. Dyshja kanë provokuar njëri-tjetrin me postime në rrjetet sociale dhe duket se gjithçka mes tyre ka marrë fund.

?Nuk ngrihet asnjëherë imazhi yt duke ulur imazhin e tjetrit, aq më pak duke u viktimizuar. Kjo është drejtësia juaj, që flisni në emision për mua dhe unë që duhet të isha prezent për t?i sqaruar gjërat nuk më fton njeri. E nëse unë paskam shkuar për famë dhe jam shtirur, pyes veten po të tjerët për çfarë? Për klikime këngësh? Me cilin shpirt e shkruajte këngën time se e vërteta është ndryshe?, shkruante Ledjana në postin e saj.

?Njerëzit për të ngritur vlerat e tyre mundohen të ulin ty poshtë dhe mundohen të bëhen ato më të mirë se ti! Mos harroni o miq se nuk ecet përpara duke shfrytëzuar të tjerët! Sa vlen besnikëria dhe dinjiteti i njeriut nuk vlen asgjë në këtë jetë. Shumë person mi dha Zoti në sprovë për të kuptuar që njerëz të besueshëm ka shumë pak?, iu kthye Mevlani duke nënkuptuar se ëstë penduar që ka besuar tek Ledjana./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga