LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasja virtuale me Melisën/ Ledjana: Nuk më quan dot fallco, vetë çfarë nuk ke bërë

5 Qershor 2021, 06:53, Lifestyle CNA
Përplasja virtuale me Melisën/ Ledjana: Nuk më quan dot fallco,

Pak kohë më parë mes dy ish konkurrenteve të Përputhen pati përplasje në rrjetet sociale. Melisa ngriti dyshime për jetën private të Ledjanës duke u shprehur se dinte sekretet e saj.

E ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin Glamour Zone, me Ester Bylykun, Ledjana ka treguar se si i ka raportet me Melisën.

Ajo është shprehur se nuk ka asnjë komunikim me të, dhe për faktin që e ka qujatur fallco Ledjana thotë: ‘‘Nuk mund të më thuash mua fallco, në një ambient ku unë nuk jam e pranishme. E për më tepër kur vetë çfarë nuk ke bërë.“/ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga