LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ledjana shpërthen ndaj Mevlanit/ “Më gënjeu, s’ka bërë asgjë për mua”

5 Qershor 2021, 06:14, Lifestyle CNA
Ledjana shpërthen ndaj Mevlanit/ “Më gënjeu, s’ka

Ledjana Prenga është një nga vajzat më të komentuara të momentit në mediat rozë. Së fundi ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Glamour zone” me Ester Bylykun ku dhe ka thyer heshjten duke folur për hereë të para për ndarjen nga Mevlani dhe arsyen pse.

E pyetur nga moderatorja se cili ështrë gjesti më fallco që Mevlani ka bërë për të ajo është përgjigjur:

“Fakti që përmend çdo gjë që bën nuk më pëlqen. Sepse ai thotë që ka bërë shumë për mua por çfarë ka bërë? Ne gjithçka e bëjmë me reklama. Edhe këngën e dytë që tha se e ka bërë për mua gënjeu. Ajo është këngë ndarje dhe është bërë shumë kohë më pare?, është shprehur Ledjana./ CNA.al

Lajmet e fundit nga