LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja me forma shpërthyese / Fotot më "bombë" të bukuroshes së Instagramit

6 Qershor 2021, 06:58, Lifestyle CNA
Modelja me forma shpërthyese / Fotot më "bombë" të

Lyna Rita është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo është evidentuar për format e saj shumë shpërthyese.

Bukuroshja e Instagramit ekspozon shpesh të pasmet dhe gjoksin bombastik. Ajo ka një nujër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku dhe ndan pozat ?hot? me bikini.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga