LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Tash edhe me ty jom”/ Ngrihen dyshimet, Ledjana dhe Mevlani mbajnë lidhjen në fshehtësi

5 Qershor 2021, 19:15, Lifestyle CNA
“Tash edhe me ty jom”/ Ngrihen dyshimet, Ledjana dhe Mevlani

Përputhen është një ndër programet më të ndjekur nga publiku shqiptar.

Ledjana Prenga është një prej ish konkurenteve më të komentuara dhe të pëlqyera.

Ajo është përfolur shumë për lidhjen e saj me një prej konkurentëve të Përputhen Mevlan Shaba. Dyshja së fundi kanë deklaruar se romanca e tyre ka marrë fund.

Por nga të dyja palët ka thumba për njëri tjetrin.

Në video të ndryshme që konkurentët hedhin kanë mesazhe dashurie. Së fundmi Ledjana ka hedhur një video ku në sford dëgjohen fjalët ?Me gjet si ty jom lut, tash edhe me ty jom?.

Mos ndodhta ky është një mesazh për të treguar që dyshja po e mban lidhjen në fshehtësi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga