LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sara deklaroi se është beqare/ Reagon Atdheu

5 Qershor 2021, 10:25, Lifestyle CNA
Sara deklaroi se është beqare/ Reagon Atdheu

Sara Malaj është një nga ish konurrentet e Përputhen e cila u përfol shumë pas daljes së saj çift me Atdheun.

Dyshja prej javësh shfaqeshin shumë të lumtur dhe dukej se po e shijonin shumë njohjen me njëri-tjetrin.

Por duket se lidhja e tyre ka mbaruar. Ky dyshim vjen pasi Sara ka publikuar një status një ditë më parë ku shkruan: “106 përqind beqare.”

Pas kësaj deklarate të Sarës ka reaguar Atdheu, i cili ka preferuar ta marrë këtë deklaratë të bjondinës me shumë sportivitet.

?Vetëm qesh?, shkruan Atdheu në një post në Instastory.

Pas kësaj ka publikuar një foto me nënën e tij dhe krahas shkruan: ?E vetmja që nuk të lë në baltë?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga