LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas ndarjes nga futbollisti/ Erjona Sulejmani bën bujë në mediat italiane për fejesëen e saj

6 Qershor 2021, 08:36, Lifestyle CNA
Pas ndarjes nga futbollisti/ Erjona Sulejmani bën bujë në mediat

Erjona Sulejmani është një prej modeleve të komentuara për romancën e saj me futbollistin Blerim Xhemaili.

Ndarja e tyre ka qenë një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi ajo bëri një dërë akuzash për ish-partenerin e saj.

Sulejmani u shpreh se Blerimi nuk e kënaqte në shtrat ku u shpreh se çdo partnere futbollisti e do të kishte një problem të tillë.

Tashmë, Erjona është në krahët e protagonistit të ?Uomini e donne?, Alessandro Basciano. Dyshja ka nisur një romancë e cila ka marrë jo pak vëmendje nga mediat italiane, të cilat gjithashtu kanë deklaruar se çifti është fejuar. Për të pohuar këto lajme, Erjona dhe Alessandro ndanë foto seksi nga pushimet së bashku, duke konfirmuar për të gjithë kuriozët fejesën e tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga