LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT-Nuk do ta njihni më/ A e mbani mend Tea Trifonin kur u bë pjesë e Përputhen?

7 Qershor 2021, 08:19, Lifestyle CNA
FOTOT-Nuk do ta njihni më/ A e mbani mend Tea Trifonin kur u bë

Tea Trifoni është një nga personazhet që pushtoi mediat rozë  pas daljes nga Përputhen. U zbulua lidhja e saj e shtirur me Andi Shehin si dhe lidhja e vërtetë e dashurisë me Beratin.

Të gjithë e mabi mend momentin e bujshëm të publikimit të fotove kur shfaqej duke u puthur me Beratin. Që në ato momente pati një shpërthim të madh në rrjetet sociale, ku ndjekësit e akuzuan si mashturese.

Por ka edhe një detaj tjetër që Tea u kthye në qendër të vëmendjes. Pamja e saj. Pas vendosjes së balonit gastrik Tea humbi shumë kilogramë dhe tashmë i befason të gjithë me pamjen e saj.

Por nëse e keni harruar ne po iu shfaqim disa foto që tregojnë se si ka qenë Tea në fillim kur hyri në Përputhen dhe si ndryhsoi pas daljes nga Përputhen.

Ndiqni galerinë me fotot e Tea Trifonit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga