LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Ndryshimi drastik i Antonelës që pas hyrjes në Përputhen/ Ja si dukej kaçurrelsja nga Shkodra më parë

7 Qershor 2021, 08:00, Lifestyle CNA

Antonela Berisha është një nga vazjat më të komentuara të Përputhen. Qe me hyrjen e saj ajo shkaktoi shumë bujë, pasi u fut mes dyshes Ledjana dhe Mevlan. Ajo pati një rrugëtim shumë të gjatë në emision, por në fund doli e vetme.

Ajo që më shumë vihet re tek të gjithë konkurrentet që kanë qenë pjesë e Përputhen është ndryshimi drastik në pamje pasi janë bërë pjesë e emisionit.

Një prej tyre është edhe Antonela. Gjatë kërkimeve kemi gjetur foto të vjetra të Antonelës që tregojnë ndryshimet e mëdha në pamjen e saj.

Por duke lënë pas ato të vjetrat, le të shohim disa foto të Antonelës duke nisur që nga dita e saj e parë që është bërë pjesë e Përputhen./ CNA.al

Lajmet e fundit nga