LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ledjana nuk gjen qetësi/ Ja ndryshimi i fundit tek ajo

7 Qershor 2021, 07:36, Lifestyle CNA
Ledjana nuk gjen qetësi/ Ja ndryshimi i fundit tek ajo

Ledjana Prenga është një nga vajzat më të përfolura dhe të ndejkura të momentit. Ajo mori një famë shumë të madhe nga emisioni  dhe nga lidhja e dashurisë me Mevlanin.

Pas daljes nga emisioni dhe ndarjes nga Mevlani, Ledjana është fokusuar tërësisht tek vetja dhe dashuria për palestrën.

Së fundi e kemi parë Ledjanën të bëjë shumë ndryshime në pamje. Herë bjonde, herë flokët me fije lejla dhe tashmë është kthyer sërish në brune.

Duket se Ledjana po eksperimenton me pamjen e saj duke u dukur çdo herë e më ndryshe./ CNA.al

Lajmet e fundit nga