LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meghan dhe Princ Harry prindër për herë të dytë/ Vjen në jetë Lilibet Diana

7 Qershor 2021, 06:06, Lifestyle CNA

Meghan Markle dhe Princ Harry janë bërë prindër për herë të dytë. Markle ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur Lilibet Diana Mountbatten-Windsor.

Lilibet Diana ka ardhur në jetë ditën e premte por njoftimi është bërë mbrëmjen e kaluar.

Emri i saj i parë, Lilibet, vjen nga nofka me të cilën njihej gjatë fëmijërisë Mbretëresha Elizabeth II, ndërsa emri i saj i dytë është në nderim të gjyshes së saj dhe mamasë së Harry-it, Diana./ CNA.al

Lajmet e fundit nga