LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“A do kemi dasmë këtë verë?”/ Sindi gati për martesë

8 Qershor 2021, 07:22, Lifestyle CNA
“A do kemi dasmë këtë verë?”/ Sindi gati

Ish konkurrentja Sindi Loci duket se më në fund e ka gjetur princin e saj të kaltër. Madje po flet edhe për dasëm.

Sindi ka ngritur dyshimet teksa ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur nuse dhe krahas shkruan: ?Thonë qeë kur e ke gjetur personin e duhur sytë shkëlqejnë ndryshe ?

A do kemi ndonjë dasmë këtë verë? ??.

Kujtojmë se Sindi doli nga Pëpruthen pak javë para se të mbyllej emisioni. Ajo nuk arriti të përputhej me asnjë nga djemtë brenda por duket se jashtë ka gjetur personin e zemrës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga