LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E akuzojnë për operacionet plastike/ Ledjana flet për herë të parë

7 Qershor 2021, 10:41, Lifestyle CNA
E akuzojnë për operacionet plastike/ Ledjana flet për herë

Ledjana Prenga është komentuar shumë për ndryshimet në pamjen e saj. Kur ishte pjesë e Përputhen, Ledjana u përfol shumë për operacionet dhe pati shumë nga ata që e gjykuan se kishte bërë buzët silikon.

Por së fundi Ledjana e ka mohuar këtë duke treguar se buzët e saj nuk janë silikon.

?Tani mos më thoni më buzët silikon?, shkruan Ledjana./ CNA.al

Lajmet e fundit nga