LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Antonela më provokuese se kurrë/ Tregon format me bikini para pasqyrës

7 Qershor 2021, 09:38, Lifestyle CNA

Antonela Berisha nuk ndalet me provokimet në rrjetet sociale. Kaçurrelsja e Përputhen ka çmendur rrejtin treks aka publikuar një video mjaft seksi.

Ajo shfaqet  e veshur me bikni minimaliste dhe para pasqyrën tregon linjat e saj perfekte.

Kujtojmë se pas daljes nga Përputhen, Antonela është bërë pjesë e programit të “E Diell.”/ CNA.al

Lajmet e fundit nga