LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E quanin njëri-tjetrin vëllezër/ Prishet miqësia mes Atdheut dhe Andit?

7 Qershor 2021, 09:01, Lifestyle CNA
E quanin njëri-tjetrin vëllezër/ Prishet miqësia mes Atdheut

Andi Artani dhe Atdhe Xharavina janë dy prej konkurrentëve që e kanë mbështetur njëri-tjetrin shumë kur ishin pjesë e Përputhen.

Por duket se miqësia e tyre mes njëri-tjetrit është prishur. Dyshimet janë ngritur pasi dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe në statusin e tij të fundit Atdheu tregon se është prishur me disa prej konkurrentëve të cilët e kanë quajtur vëlla por ia kanë punuar pas shpinës.

?Sqarim për publikun se më kanë ardhur shumë mesazhe. Ndjesë për vonesën, po kam pas disa probleme personale siç e keni parë e keni kuptuar dhe vetë ndarjen, ta quajmë se ishim në njohje e sipër me Sarën po është e vërtetë. Faleminderit të gjithë ju që na mbështetët dhe vzhdoni të na mbështesni. Mirënjohës për ju gjithë jetën. Gjithashtu me këtë du të them që ju kam vënë vizën disa personave që më quanin vëlla dhe ta punojnë mbrapa krahëve disa herë po e kam bo një sy qorr po u mbush kup. Respekt për të gjithë. Ju falemindërit Zotit me disa nga personazhet e PP që ka ngel respekti dhe dashuria në mes e dijnë ata se kush janë por që do i bëj publik avash avash?, shprehet Atdheu.

Nuk e dimë ende arsyen pse ka përfunduar miqësia e tyre, por për këtë Atdheu është shprehur se do të flasë në një moment tjetër./ CNA.al

Lajmet e fundit nga