LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk përfundoi as me Antonelën as me Ledjanën/ Mevlani thumbon ish konkurrentet

8 Qershor 2021, 13:41, Lifestyle CNA
Nuk përfundoi as me Antonelën as me Ledjanën/ Mevlani thumbon ish

Mevlan Shaba, Antonela Berisha dhe Ledjana Prenga janë komentuar pafund për trekëndëshin e dashurisë që formuan në Përputhe.

Pavarësisht kësaj, edhe pse kishte dy vajza që luftonin për të, Mevlani doli çift me Ledjanën por lidhja e tyre përfundoi shumë shpejt.

Pak minuat më parë në një live në Instagram me ish konkurrentin e Përputhen, Shkëlqimin, Mevlani ka hedhur thumbed drejt ish konkurrenteve.

Duket se Mevlanit nuk i del inati që nuk përfundoi me asnjërën dhe shprehet: ?E bleva X5 por prapë beqar ngela?.

Ky është një thumb  nga Mevlanipasi edhe kur ishte pjesë e Pëpruthen shpesh është shprehur se vajzat nuk po kërkojnë dahsurinë por ndonjë mashkull me X5. Ky reagim i Mevlanit në atë shkaktoi shumë reagime si në emision nga konkurrentet ashtu edhe në rrjetet sociale nga ndjekësit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga