LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Provokon Roza Lati me të pasmet mbi tavolinë/ “Çfarë keni shtruar për të ngrënë”

8 Qershor 2021, 11:30, Lifestyle CNA
Provokon Roza Lati me të pasmet mbi tavolinë/ “Çfarë

Moderatorja Roza Lati nuk ndalet me provokimet në rrjetet sociale. Pas fotove që ndezën rrjetin, Roza ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet shumë provokuese.

E veshur me bikini ngjyrë të verdhë, Roza ulet mbi tavolinë dhe krahas videos shkruan:

?Ça keni shtruar sot për të ngrënë në tavolinë??.

Lajmet e fundit nga