LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luana Vjollca nuk ndalet/ Bëhet pjesë e markës së njohur botërore

8 Qershor 2021, 08:24, Lifestyle CNA
Luana Vjollca nuk ndalet/ Bëhet pjesë e markës së njohur

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është bërë pjesë e familjes së markës së famshme ?Philipp Plein?.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Luana nëpërmjet disa videove dhe fotove të psotruar në Instagramin e saj.

E rrethuar nga disa djem të veshur me kostume të zeza, moderatorja modelon duke ekspozuar veshjet e markës luksoze, pamje të cilat janë ndarë edhe nga vetë gjiganti i modës./ CNA.al

 

 

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

 

 

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Lajmet e fundit nga