LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“5 minuta heshtje për…”/ Ledjana iu mbyll gojën atyre që e akuzojnë për operacione plastike

8 Qershor 2021, 08:44, Lifestyle CNA
“5 minuta heshtje për…”/ Ledjana iu mbyll gojën

Ledjana është përfolur shumë në mediat rozë për ndryshimet e saj në pamjen e jashtme.

Shumë herë është gjykuar për operacionet plastike, ku hsumë thonë se ka bërë ndërhyrje tek buzët me silikon.

Por Ledjana ka hedhur poshtë të gjithë këto akuza duke treguar se buzët janë bërë me mbushje të përkohshme dhe jo silikon.

?5 minuta heshtje për ata që ma kanë sharë për buzët?, shkuran Ledjana teksa tregon rezultatin final, duke trrguar se nuk janë silikon por me mbushje të përkohshme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga