LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga Luana Vjollca tek Bora Zemani/ 5 moderatoret më të ndjekura të momentit në Shqipëri

8 Qershor 2021, 10:48, Lifestyle CNA
Nga Luana Vjollca tek Bora Zemani/ 5 moderatoret më të ndjekura

Çdo ditë në ekranet tona shohim emisione që kanë marrë vëmendjen e shqiptarëve dhe i mabjnë të ngulur pas televiziorit.

Gjatë një kërkimi në rrjetin social Instagram, kemi zbuluar se cilët janë 5 moderatoret më të ndjekura dhe të dashur për publikun.

Vendin e parë si moderatorja më e ndjekur në Instagram e mban Luana Vjollca me 2 milionë ndjekës.

Pas Luanës, renditet e motra Marina Vjollca me 1.4 milionë ndjekës. E treta në listë është Alketa Vejsiu me 1 milion ndjekës në Instagram.  Arbana Osmani renditet e katërta me 773 mijë ndjekës dhe e pesta Bora Zemani me 762 mijë ndjekës.

Moderatorët më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale

Luana Vjolla-2 milionë ndjekës

Marina Vjollca-1.4 milionë

Alketa Vejsiu-1 milion ndjekës

Arbana Osmani-773 mijë ndjekës

Bora Zemani-762 mijë ndjekës…/ CNA.al

Lajmet e fundit nga