LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

10 konkurrentët më të ndjekur të Përputhen/ Ja kush e mban “kurorën” në rrjetet sociale

8 Qershor 2021, 09:32, Lifestyle CNA
10 konkurrentët më të ndjekur të Përputhen/ Ja kush e

Përputhen është një nga emisionet më të ndjekura nga shqiptarët. Djemtë dhe vajzat që u bënë pjesë e këtij emisioni u bënë të famshëm dhe arritën që në pak kohë të grumbullonin një numër të madh ndjekësish.

Por kuhs është konkurrenti më i ndjekur i këtij emisionin në rrjetet sociale. Sipas një krkimi në llogaritë e tyr, vendin e parë e mabn Tea Trifoni me 490 mijë ndjekës në Instagram. Pas saj vjen Melisa Lleshi me 481 mijë ndjekës dhe në vendin e tretë është Ledjana Prenga me 417 mijë ndjekës.

Sipas kërkimit këto janë 10 konkurrentët më të ndjekur në Instagram

Tea Trifoni-490 mije

Melisa Lleshi 481 mijë ndjekës

Ledjana Prenga 417 mijë ndjekës

Andi Shehi 408 mijë ndjekës

Atdhe Xharavina 407 mijë ndjekës

Mevlan Shaba 401 mijë ndjekës

Ana Kauri 390 mijë ndjekës

Jasmina Kadriu 386 mije ndjekës

Ana Lleshi 370 ndjekës

Shqipe Hysenaj 355 mijë ndjekës…/ CNA.al

Lajmet e fundit nga