LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Almeda Abazi dhe aktori turk bëhen prindër për herë të dytë/ Ish-missi sjell në jetë vajzën

8 Qershor 2021, 18:13, Lifestyle CNA
Almeda Abazi dhe aktori turk bëhen prindër për herë të

Ish-missi Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë bërë sot prindër për herë të dytë.

Pas djalit Efehan, Almeda ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën kanë vendosur ta quajnë Alina.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Tolgahan, i cili përmes një statusi në rrjetet sociale thotë se Alina i ka sjellë gëzim të gjithëve.

?Brenda meje është rritur një dashuri e pakushtëzuar. Mirësevjen në jetë princeshë ALINA. Na solle gëzim të gjithëve!?, shkruan aktori./ CNA.al

Lajmet e fundit nga