LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

9 Qershor 2021, 07:17, Lifestyle CNA
“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë përsa i përket jetës private.

Ndarja nga Mevlani është komentuar pafund dhe vijon të komentohet. Mes dyshes nuk kanë munguar provokimet dhe thumbat ndaj njëri-tjetrit.

Asnjëri prej tyre nuk e ka fshehur kur kanë qenë të mërzitur apo të prekur nga nëjri-tjetri, duke i dedikuar dhe statuse.

Duket se Ledjana ende nuk e ka marrë veten nga ndarja me Mevlanin. Në një postim të sajin në rrjetet sociale ajo shkruan: E mërzitur.

Nuk e dimë nëse ka ndonjë arsye tjetër që është mërzitur përveç asaj që mendojnë të gjithë, që ka të bëjë me Mevlanin./CNA.al

Lajmet e fundit nga